Inloggen

11de Heiveld Winterdubbels


Gemengd 30

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Leen Vanmeerbeeck-Stéphane Duvivier 37 13 84
2 jill matthees-Pieter Van Kelst 31 13 122
3 Emelie Geens-Luc Geens 27 13 123
4 Jan Van Reeth-Astrid Van Reeth 26 13 129
5 frie moons-Christiaan Dierckx 25 12 120
6 Wim De Ruysscher-GREET Rypens 21 13 150
7 Marc Crabs-Dominique Van der Auwera 18 13 139
8 Filip De Cock-Ann Verschooten 17 12 152
9 Kim Naegels-Stijn Reyntiens 14 13 193
10 geert van den eynde-sigrid de clerck 13 13 172
11 Wim Van den Zegel-Gwen Verschueren 12 13 144
12 Ilse VAN DEN BROECK-Willy De Wilde 11 12 151
13 Gregory Bruyninckx-Barbara Stas 10 13 152
14 Anneke Baeten-Nele De Rooster 5 12 133



wedstrijden


Marc Crabs - Dominique Van der Auwera
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3146 Anneke Baeten - Nele De Rooster Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 13-10-2018 18:00 terrein 3 4-6,3-6 
3980 frie moons - Christiaan Dierckx Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 18-11-2018 20:00 terrein 5 7-5,6-0 
3621 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 19-01-2019 18:00 terrein 2 6-3,2-6,2-10 
3170 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 09-02-2019 19:00 terrein 8 7-5,6-4 
5096 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 09-02-2019 20:30 terrein 7 7-6,6-2 
2932 Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 16-02-2019 19:30 terrein 5 2-6,6-1,10-2 
5192 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 23-02-2019 21:00 terrein 1 7-5,2-6,3-10 
4349 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 24-02-2019 19:30 terrein 3 5-7,2-6 
4037 geert van den eynde - sigrid de clerck Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 16-03-2019 19:00 terrein 8 0-6,0-6 
3463 jill matthees - Pieter Van Kelst Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 17-03-2019 19:30 terrein 7 6-3,6-3 
4865 Filip De Cock - Ann Verschooten Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 23-03-2019 20:30 terrein 7 7-5,1-6,10-8 
3433 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 24-03-2019 20:00 terrein 5 6-0,7-5 
2844 Emelie Geens - Luc Geens Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 24-03-2019 21:30 terrein 5 1-6,2-6 



Emelie Geens - Luc Geens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3147 Anneke Baeten - Nele De Rooster Emelie Geens - Luc Geens zo 30-09-2018 15:00 terrein 3 4-6,2-6 
3465 jill matthees - Pieter Van Kelst Emelie Geens - Luc Geens za 13-10-2018 18:30 terrein 4 3-6,4-6 
3435 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Emelie Geens - Luc Geens za 24-11-2018 20:30 terrein 8 3-6,3-6 
3623 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Emelie Geens - Luc Geens zo 25-11-2018 13:30 terrein 2 4-6,1-6 
4351 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Emelie Geens - Luc Geens za 01-12-2018 18:30 terrein 4 6-1,6-3 
5099 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Emelie Geens - Luc Geens zo 02-12-2018 15:00 terrein 8 2-6,3-6 
4039 geert van den eynde - sigrid de clerck Emelie Geens - Luc Geens zo 09-12-2018 12:00 terrein 6 7-6,5-7,10-7 
3982 frie moons - Christiaan Dierckx Emelie Geens - Luc Geens zo 16-12-2018 19:30 terrein 1 6-7,6-4,8-10 
5195 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Emelie Geens - Luc Geens za 19-01-2019 21:00 terrein 3 1-6,3-6 
3171 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Emelie Geens - Luc Geens zo 17-02-2019 18:30 terrein 5 2-6,4-6 
4867 Filip De Cock - Ann Verschooten Emelie Geens - Luc Geens vr 22-02-2019 21:00 terrein 9 5-7,1-6 
2933 Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier Emelie Geens - Luc Geens zo 24-03-2019 16:30 terrein 3 6-2,6-0 
2844 Emelie Geens - Luc Geens Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 24-03-2019 21:30 terrein 5 1-6,2-6 



Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3436 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier vr 19-10-2018 21:30 terrein 2 2-6,1-6 
3986 frie moons - Christiaan Dierckx Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 17-11-2018 19:30 terrein 1 4-6,5-7 
3467 jill matthees - Pieter Van Kelst Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier zo 18-11-2018 13:30 terrein 7 4-6,6-4,4-10 
3172 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier zo 25-11-2018 15:00 terrein 1 4-6,0-6 
3148 Anneke Baeten - Nele De Rooster Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 08-12-2018 15:00 terrein 6 1-6,0-6 
5203 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier vr 28-12-2018 21:30 terrein 2 2-6,4-6 
3626 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier vr 04-01-2019 20:00 terrein 3 6-7,5-7 
2932 Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 16-02-2019 19:30 terrein 5 2-6,6-1,10-2 
4873 Filip De Cock - Ann Verschooten Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 16-02-2019 21:00 terrein 5 4-6,4-6 
4044 geert van den eynde - sigrid de clerck Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier zo 24-02-2019 15:00 terrein 8 0-6,0-6 
4356 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 16-03-2019 21:00 terrein 5 6-7,5-7 
5105 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 23-03-2019 21:00 terrein 1 0-6,6-7 
2933 Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier Emelie Geens - Luc Geens zo 24-03-2019 16:30 terrein 3 6-2,6-0 



Anneke Baeten - Nele De Rooster
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3147 Anneke Baeten - Nele De Rooster Emelie Geens - Luc Geens zo 30-09-2018 15:00 terrein 3 4-6,2-6 
3146 Anneke Baeten - Nele De Rooster Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 13-10-2018 18:00 terrein 3 4-6,3-6 
3620 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 14-10-2018 13:30 terrein 1 6-1,3-6,3-10 
3462 jill matthees - Pieter Van Kelst Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 14-10-2018 19:30 terrein 3 6-3,6-4 
3148 Anneke Baeten - Nele De Rooster Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 08-12-2018 15:00 terrein 6 1-6,0-6 
3979 frie moons - Christiaan Dierckx Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 30-12-2018 19:30 terrein 4  
3432 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 13-01-2019 18:00 terrein 1 6-2,6-2 
5191 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 13-01-2019 19:30 terrein 6 6-2,6-4 
4348 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 27-01-2019 13:30 terrein 4 6-3,6-0 
3169 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 17-02-2019 21:00 terrein 4 6-1,6-3 
5095 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 24-02-2019 12:00 terrein 1 7-5,6-2 
4864 Filip De Cock - Ann Verschooten Anneke Baeten - Nele De Rooster za 16-03-2019 19:30 terrein 2 6-0,6-2 
4036 geert van den eynde - sigrid de clerck Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 17-03-2019 15:00 terrein 4 0-6,0-6 



Wim De Ruysscher - GREET Rypens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3981 frie moons - Christiaan Dierckx Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 10-11-2018 19:30 terrein 3 6-1,6-0 
3622 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 11-11-2018 12:00 terrein 2 5-7,4-6 
4866 Filip De Cock - Ann Verschooten Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 18-11-2018 12:00 terrein 4 2-6,6-4,10-6 
3172 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier zo 25-11-2018 15:00 terrein 1 4-6,0-6 
5194 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 01-12-2018 19:30 terrein 2 2-6,4-6 
4350 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 05-01-2019 15:00 terrein 1 4-6,6-2,10-5 
3434 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 06-01-2019 19:30 terrein 1 6-7,5-7 
5098 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 13-01-2019 21:00 terrein 4 2-6,3-6 
4038 geert van den eynde - sigrid de clerck Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 19-01-2019 16:30 terrein 6 7-6,6-4 
3170 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 09-02-2019 19:00 terrein 8 7-5,6-4 
3171 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Emelie Geens - Luc Geens zo 17-02-2019 18:30 terrein 5 2-6,4-6 
3169 Wim De Ruysscher - GREET Rypens Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 17-02-2019 21:00 terrein 4 6-1,6-3 
3464 jill matthees - Pieter Van Kelst Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 10-03-2019 19:30 terrein 3 2-6,7-5,10-7 



Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4043 geert van den eynde - sigrid de clerck Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 16-09-2018 15:00 terrein 7 6-2,2-6,10-6 
5104 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren za 22-09-2018 20:00 terrein 4 0-6,6-3,4-10 
3625 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 30-09-2018 15:00 terrein 1 6-2,6-3 
3436 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier vr 19-10-2018 21:30 terrein 2 2-6,1-6 
3435 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Emelie Geens - Luc Geens za 24-11-2018 20:30 terrein 8 3-6,3-6 
4355 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 25-11-2018 16:30 terrein 2 6-2,7-6 
3985 frie moons - Christiaan Dierckx Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 09-12-2018 19:30 terrein 4 6-3,6-2 
4872 Filip De Cock - Ann Verschooten Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 30-12-2018 15:00 terrein 7 6-3,6-1 
3434 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 06-01-2019 19:30 terrein 1 6-7,5-7 
3432 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 13-01-2019 18:00 terrein 1 6-2,6-2 
3466 jill matthees - Pieter Van Kelst Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 03-02-2019 19:30 terrein 1 6-4,6-2 
5202 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren za 16-02-2019 20:30 terrein 8 4-6,4-6 
3433 Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 24-03-2019 20:00 terrein 5 6-0,7-5 



jill matthees - Pieter Van Kelst
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4868 Filip De Cock - Ann Verschooten jill matthees - Pieter Van Kelst zo 30-09-2018 15:00 terrein 4 0-6,0-6 
3465 jill matthees - Pieter Van Kelst Emelie Geens - Luc Geens za 13-10-2018 18:30 terrein 4 3-6,4-6 
3462 jill matthees - Pieter Van Kelst Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 14-10-2018 19:30 terrein 3 6-3,6-4 
4352 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth jill matthees - Pieter Van Kelst za 03-11-2018 15:00 terrein 5 2-6,4-6 
3467 jill matthees - Pieter Van Kelst Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier zo 18-11-2018 13:30 terrein 7 4-6,6-4,4-10 
5100 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde jill matthees - Pieter Van Kelst za 15-12-2018 16:00 terrein 7 1-6,3-6 
5196 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas jill matthees - Pieter Van Kelst za 29-12-2018 17:30 terrein 7 2-6,6-7 
3466 jill matthees - Pieter Van Kelst Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 03-02-2019 19:30 terrein 1 6-4,6-2 
3624 Kim Naegels - Stijn Reyntiens jill matthees - Pieter Van Kelst za 23-02-2019 17:00 terrein 4 6-4,2-6,5-10 
3464 jill matthees - Pieter Van Kelst Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 10-03-2019 19:30 terrein 3 2-6,7-5,10-7 
4040 geert van den eynde - sigrid de clerck jill matthees - Pieter Van Kelst zo 10-03-2019 21:00 terrein 8 1-6,3-6 
3983 frie moons - Christiaan Dierckx jill matthees - Pieter Van Kelst zo 17-03-2019 16:30 terrein 6 3-6,7-5,8-10 
3463 jill matthees - Pieter Van Kelst Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 17-03-2019 19:30 terrein 7 6-3,6-3 



Kim Naegels - Stijn Reyntiens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3625 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 30-09-2018 15:00 terrein 1 6-2,6-3 
3620 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 14-10-2018 13:30 terrein 1 6-1,3-6,3-10 
4870 Filip De Cock - Ann Verschooten Kim Naegels - Stijn Reyntiens zo 14-10-2018 15:00 terrein 3 6-4,3-6,9-11 
5102 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Kim Naegels - Stijn Reyntiens za 20-10-2018 16:30 terrein 2 6-7,5-7 
3622 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 11-11-2018 12:00 terrein 2 5-7,4-6 
3623 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Emelie Geens - Luc Geens zo 25-11-2018 13:30 terrein 2 4-6,1-6 
4354 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Kim Naegels - Stijn Reyntiens zo 16-12-2018 12:00 terrein 1 4-6,6-3,10-8 
3626 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier vr 04-01-2019 20:00 terrein 3 6-7,5-7 
3621 Kim Naegels - Stijn Reyntiens Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 19-01-2019 18:00 terrein 2 6-3,2-6,2-10 
3984 frie moons - Christiaan Dierckx Kim Naegels - Stijn Reyntiens za 26-01-2019 20:00 terrein 4 6-7,6-3,7-10 
4042 geert van den eynde - sigrid de clerck Kim Naegels - Stijn Reyntiens zo 03-02-2019 13:30 terrein 2 6-4,6-2 
3624 Kim Naegels - Stijn Reyntiens jill matthees - Pieter Van Kelst za 23-02-2019 17:00 terrein 4 6-4,2-6,5-10 
5198 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Kim Naegels - Stijn Reyntiens za 23-03-2019 19:00 terrein 7 6-3,7-6 



frie moons - Christiaan Dierckx
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5101 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde frie moons - Christiaan Dierckx za 20-10-2018 20:00 terrein 4 1-6,1-6 
4869 Filip De Cock - Ann Verschooten frie moons - Christiaan Dierckx za 03-11-2018 19:30 terrein 2 2-6,2-6 
3981 frie moons - Christiaan Dierckx Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 10-11-2018 19:30 terrein 3 6-1,6-0 
3986 frie moons - Christiaan Dierckx Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 17-11-2018 19:30 terrein 1 4-6,5-7 
3980 frie moons - Christiaan Dierckx Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 18-11-2018 20:00 terrein 5 7-5,6-0 
3985 frie moons - Christiaan Dierckx Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 09-12-2018 19:30 terrein 4 6-3,6-2 
3982 frie moons - Christiaan Dierckx Emelie Geens - Luc Geens zo 16-12-2018 19:30 terrein 1 6-7,6-4,8-10 
3979 frie moons - Christiaan Dierckx Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 30-12-2018 19:30 terrein 4  
3984 frie moons - Christiaan Dierckx Kim Naegels - Stijn Reyntiens za 26-01-2019 20:00 terrein 4 6-7,6-3,7-10 
5197 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas frie moons - Christiaan Dierckx zo 03-02-2019 20:00 terrein 5 4-6,4-6 
4353 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth frie moons - Christiaan Dierckx za 16-02-2019 19:30 terrein 6 7-6,2-6,10-8 
3983 frie moons - Christiaan Dierckx jill matthees - Pieter Van Kelst zo 17-03-2019 16:30 terrein 6 3-6,7-5,8-10 
4041 geert van den eynde - sigrid de clerck frie moons - Christiaan Dierckx za 23-03-2019 19:00 terrein 8 0-6,1-6 



geert van den eynde - sigrid de clerck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4043 geert van den eynde - sigrid de clerck Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 16-09-2018 15:00 terrein 7 6-2,2-6,10-6 
4874 Filip De Cock - Ann Verschooten geert van den eynde - sigrid de clerck zo 02-12-2018 15:00 terrein 6 6-2,6-7,10-4 
4039 geert van den eynde - sigrid de clerck Emelie Geens - Luc Geens zo 09-12-2018 12:00 terrein 6 7-6,5-7,10-7 
4357 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth geert van den eynde - sigrid de clerck za 29-12-2018 16:30 terrein 1 6-0,6-0 
5201 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas geert van den eynde - sigrid de clerck vr 04-01-2019 20:00 terrein 4 6-1,6-4 
4038 geert van den eynde - sigrid de clerck Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 19-01-2019 16:30 terrein 6 7-6,6-4 
4042 geert van den eynde - sigrid de clerck Kim Naegels - Stijn Reyntiens zo 03-02-2019 13:30 terrein 2 6-4,6-2 
5106 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde geert van den eynde - sigrid de clerck zo 10-02-2019 18:00 terrein 6 7-6,2-6,7-10 
4044 geert van den eynde - sigrid de clerck Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier zo 24-02-2019 15:00 terrein 8 0-6,0-6 
4040 geert van den eynde - sigrid de clerck jill matthees - Pieter Van Kelst zo 10-03-2019 21:00 terrein 8 1-6,3-6 
4037 geert van den eynde - sigrid de clerck Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 16-03-2019 19:00 terrein 8 0-6,0-6 
4036 geert van den eynde - sigrid de clerck Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 17-03-2019 15:00 terrein 4 0-6,0-6 
4041 geert van den eynde - sigrid de clerck frie moons - Christiaan Dierckx za 23-03-2019 19:00 terrein 8 0-6,1-6 



Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4352 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth jill matthees - Pieter Van Kelst za 03-11-2018 15:00 terrein 5 2-6,4-6 
5103 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth zo 18-11-2018 13:30 terrein 8 2-6,2-6 
4355 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 25-11-2018 16:30 terrein 2 6-2,7-6 
4351 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Emelie Geens - Luc Geens za 01-12-2018 18:30 terrein 4 6-1,6-3 
5199 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth za 15-12-2018 20:00 terrein 4 1-6,4-6 
4354 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Kim Naegels - Stijn Reyntiens zo 16-12-2018 12:00 terrein 1 4-6,6-3,10-8 
4357 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth geert van den eynde - sigrid de clerck za 29-12-2018 16:30 terrein 1 6-0,6-0 
4350 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 05-01-2019 15:00 terrein 1 4-6,6-2,10-5 
4348 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 27-01-2019 13:30 terrein 4 6-3,6-0 
4353 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth frie moons - Christiaan Dierckx za 16-02-2019 19:30 terrein 6 7-6,2-6,10-8 
4349 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Marc Crabs - Dominique Van der Auwera zo 24-02-2019 19:30 terrein 3 5-7,2-6 
4356 Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 16-03-2019 21:00 terrein 5 6-7,5-7 
4871 Filip De Cock - Ann Verschooten Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth zo 24-03-2019 17:00 terrein 9 6-3,6-7,4-10 



Filip De Cock - Ann Verschooten
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4868 Filip De Cock - Ann Verschooten jill matthees - Pieter Van Kelst zo 30-09-2018 15:00 terrein 4 0-6,0-6 
4870 Filip De Cock - Ann Verschooten Kim Naegels - Stijn Reyntiens zo 14-10-2018 15:00 terrein 3 6-4,3-6,9-11 
4869 Filip De Cock - Ann Verschooten frie moons - Christiaan Dierckx za 03-11-2018 19:30 terrein 2 2-6,2-6 
4866 Filip De Cock - Ann Verschooten Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 18-11-2018 12:00 terrein 4 2-6,6-4,10-6 
4874 Filip De Cock - Ann Verschooten geert van den eynde - sigrid de clerck zo 02-12-2018 15:00 terrein 6 6-2,6-7,10-4 
4872 Filip De Cock - Ann Verschooten Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren zo 30-12-2018 15:00 terrein 7 6-3,6-1 
5193 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Filip De Cock - Ann Verschooten vr 15-02-2019 22:00 terrein 6 5-7,3-6 
4873 Filip De Cock - Ann Verschooten Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 16-02-2019 21:00 terrein 5 4-6,4-6 
4867 Filip De Cock - Ann Verschooten Emelie Geens - Luc Geens vr 22-02-2019 21:00 terrein 9 5-7,1-6 
4864 Filip De Cock - Ann Verschooten Anneke Baeten - Nele De Rooster za 16-03-2019 19:30 terrein 2 6-0,6-2 
4865 Filip De Cock - Ann Verschooten Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 23-03-2019 20:30 terrein 7 7-5,1-6,10-8 
4871 Filip De Cock - Ann Verschooten Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth zo 24-03-2019 17:00 terrein 9 6-3,6-7,4-10 
5097 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Filip De Cock - Ann Verschooten      



Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5104 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren za 22-09-2018 20:00 terrein 4 0-6,6-3,4-10 
5102 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Kim Naegels - Stijn Reyntiens za 20-10-2018 16:30 terrein 2 6-7,5-7 
5101 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde frie moons - Christiaan Dierckx za 20-10-2018 20:00 terrein 4 1-6,1-6 
5103 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth zo 18-11-2018 13:30 terrein 8 2-6,2-6 
5099 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Emelie Geens - Luc Geens zo 02-12-2018 15:00 terrein 8 2-6,3-6 
5100 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde jill matthees - Pieter Van Kelst za 15-12-2018 16:00 terrein 7 1-6,3-6 
5098 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Wim De Ruysscher - GREET Rypens zo 13-01-2019 21:00 terrein 4 2-6,3-6 
5096 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 09-02-2019 20:30 terrein 7 7-6,6-2 
5106 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde geert van den eynde - sigrid de clerck zo 10-02-2019 18:00 terrein 6 7-6,2-6,7-10 
5095 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 24-02-2019 12:00 terrein 1 7-5,6-2 
5200 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde zo 10-03-2019 21:00 terrein 5 6-7,2-6 
5105 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier za 23-03-2019 21:00 terrein 1 0-6,6-7 
5097 Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde Filip De Cock - Ann Verschooten      



Gregory Bruyninckx - Barbara Stas
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5194 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Wim De Ruysscher - GREET Rypens za 01-12-2018 19:30 terrein 2 2-6,4-6 
5199 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Jan Van Reeth - Astrid Van Reeth za 15-12-2018 20:00 terrein 4 1-6,4-6 
5203 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Leen Vanmeerbeeck - Stéphane Duvivier vr 28-12-2018 21:30 terrein 2 2-6,4-6 
5196 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas jill matthees - Pieter Van Kelst za 29-12-2018 17:30 terrein 7 2-6,6-7 
5201 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas geert van den eynde - sigrid de clerck vr 04-01-2019 20:00 terrein 4 6-1,6-4 
5191 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Anneke Baeten - Nele De Rooster zo 13-01-2019 19:30 terrein 6 6-2,6-4 
5195 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Emelie Geens - Luc Geens za 19-01-2019 21:00 terrein 3 1-6,3-6 
5197 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas frie moons - Christiaan Dierckx zo 03-02-2019 20:00 terrein 5 4-6,4-6 
5193 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Filip De Cock - Ann Verschooten vr 15-02-2019 22:00 terrein 6 5-7,3-6 
5202 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Wim Van den Zegel - Gwen Verschueren za 16-02-2019 20:30 terrein 8 4-6,4-6 
5192 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Marc Crabs - Dominique Van der Auwera za 23-02-2019 21:00 terrein 1 7-5,2-6,3-10 
5200 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Ilse VAN DEN BROECK - Willy De Wilde zo 10-03-2019 21:00 terrein 5 6-7,2-6 
5198 Gregory Bruyninckx - Barbara Stas Kim Naegels - Stijn Reyntiens za 23-03-2019 19:00 terrein 7 6-3,7-6