Inloggen

11de Heiveld Winterdubbels


Gemengd 60

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# verloren
games
1 Pascal Vermeylen-Lotte Vermeylen 37 13 95
2 Pieter Ceulemans-Sophie Fierens 34 13 109
3 Diether Raeymaekers-Laura Schiets 32 13 77
4 Eline Ronsmans-Ken Mampaey 25 13 131
5 Leen Vanmeerbeeck-Johan Bernaerts 23 13 140
6 jeroen van den Broek-annemieke De Bruyne 19 12 140
7 Katrien Rosiers-Govert Merckx 19 13 109
8 Anita Hens-Cedric Dewitte 16 12 120
9 Wim Van den Zegel-Nele De Rooster 15 12 146
10 René Vloeberghs-frie moons 13 13 167
11 Bart Marin-Ilke Goovaerts 9 12 147
12 Isabel Bovré-Ludo Bovre 9 13 170
13 Lore Crauwels-Stephanie Augustynen 7 12 163
14 Bart Verstraeten-Maries Verstraeten 6 12 154



wedstrijden


Anita Hens - Cedric Dewitte
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3900 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Anita Hens - Cedric Dewitte zo 07-10-2018 13:30 terrein 3 6-0,6-3 
3478 Katrien Rosiers - Govert Merckx Anita Hens - Cedric Dewitte zo 21-10-2018 15:00 terrein 2 4-6,3-6 
3695 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Anita Hens - Cedric Dewitte zo 16-12-2018 14:00 terrein 5 6-1,6-4 
2889 Diether Raeymaekers - Laura Schiets Anita Hens - Cedric Dewitte za 29-12-2018 18:00 terrein 3 6-1,6-1 
3437 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster Anita Hens - Cedric Dewitte zo 06-01-2019 12:00 terrein 2 6-4,7-6 
2838 René Vloeberghs - frie moons Anita Hens - Cedric Dewitte za 12-01-2019 18:00 terrein 1 7-6,7-5 
3322 Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen Anita Hens - Cedric Dewitte zo 13-01-2019 15:00 terrein 6 6-0,6-2 
3938 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Anita Hens - Cedric Dewitte za 19-01-2019 18:30 terrein 4 3-6,6-3,10-8 
4325 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Anita Hens - Cedric Dewitte zo 03-02-2019 15:00 terrein 2 3-6,2-6 
3529 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Anita Hens - Cedric Dewitte vr 22-02-2019 19:30 terrein 9 2-6,0-6 
3601 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Anita Hens - Cedric Dewitte za 23-02-2019 19:00 terrein 8 6-7,5-7 
5179 Isabel Bovré - Ludo Bovre Anita Hens - Cedric Dewitte za 16-03-2019 21:00 terrein 2 1-6,0-6 
4013 Bart Marin - Ilke Goovaerts Anita Hens - Cedric Dewitte      



René Vloeberghs - frie moons
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3703 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens René Vloeberghs - frie moons zo 18-11-2018 17:00 terrein 5 6-2,6-2 
2891 Diether Raeymaekers - Laura Schiets René Vloeberghs - frie moons zo 02-12-2018 18:00 terrein 7 6-2,6-3 
3325 Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen René Vloeberghs - frie moons za 08-12-2018 19:00 terrein 8 7-6,6-3 
3947 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne René Vloeberghs - frie moons za 15-12-2018 17:00 terrein 4 7-5,6-7,10-6 
3441 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster René Vloeberghs - frie moons za 22-12-2018 16:30 terrein 2 6-1,2-6,10-3 
3535 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten René Vloeberghs - frie moons za 29-12-2018 17:30 terrein 8 2-6,6-3,9-11 
2838 René Vloeberghs - frie moons Anita Hens - Cedric Dewitte za 12-01-2019 18:00 terrein 1 7-6,7-5 
4023 Bart Marin - Ilke Goovaerts René Vloeberghs - frie moons vr 25-01-2019 20:00 terrein 3 5-7,6-7 
3908 Eline Ronsmans - Ken Mampaey René Vloeberghs - frie moons za 02-02-2019 18:00 terrein 1 6-3,6-4 
3483 Katrien Rosiers - Govert Merckx René Vloeberghs - frie moons za 23-02-2019 18:00 terrein 5 6-0,6-1 
4336 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen René Vloeberghs - frie moons vr 01-03-2019 21:30 terrein 4 1-6,0-6 
3608 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts René Vloeberghs - frie moons vr 22-03-2019 19:30 terrein 9 6-3,6-2 
5190 Isabel Bovré - Ludo Bovre René Vloeberghs - frie moons za 23-03-2019 16:30 terrein 5 7-5,6-3 



Diether Raeymaekers - Laura Schiets
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3939 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 20-10-2018 15:00 terrein 1 1-6,4-6 
3602 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Diether Raeymaekers - Laura Schiets vr 09-11-2018 18:00 terrein 9 1-6,6-7 
3901 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 24-11-2018 21:00 terrein 1 1-6,1-6 
3323 Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen Diether Raeymaekers - Laura Schiets zo 25-11-2018 13:30 terrein 1 6-4,6-3 
2891 Diether Raeymaekers - Laura Schiets René Vloeberghs - frie moons zo 02-12-2018 18:00 terrein 7 6-2,6-3 
3530 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Diether Raeymaekers - Laura Schiets vr 28-12-2018 17:00 terrein 3 4-6,2-6 
2889 Diether Raeymaekers - Laura Schiets Anita Hens - Cedric Dewitte za 29-12-2018 18:00 terrein 3 6-1,6-1 
5181 Isabel Bovré - Ludo Bovre Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 12-01-2019 15:00 terrein 6 2-6,2-6 
4327 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 16-02-2019 22:00 terrein 7 2-6,3-6 
3479 Katrien Rosiers - Govert Merckx Diether Raeymaekers - Laura Schiets zo 10-03-2019 21:00 terrein 1 3-6,0-6 
3438 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 16-03-2019 15:00 terrein 2 6-2,1-6,4-10 
4014 Bart Marin - Ilke Goovaerts Diether Raeymaekers - Laura Schiets wo 20-03-2019 22:00 terrein 1 1-6,1-6 
3696 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 23-03-2019 15:00 terrein 5 6-4,7-5 



Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3534 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 14-10-2018 16:30 terrein 2 4-6,2-6 
3945 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 20-10-2018 19:30 terrein 2 0-6,0-6 
4021 Bart Marin - Ilke Goovaerts Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 04-11-2018 15:00 terrein 4 2-6,4-6 
3323 Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen Diether Raeymaekers - Laura Schiets zo 25-11-2018 13:30 terrein 1 6-4,6-3 
3325 Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen René Vloeberghs - frie moons za 08-12-2018 19:00 terrein 8 7-6,6-3 
3440 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 29-12-2018 17:00 terrein 4 3-6,6-7 
3322 Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen Anita Hens - Cedric Dewitte zo 13-01-2019 15:00 terrein 6 6-0,6-2 
4334 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 27-01-2019 12:00 terrein 6 1-6,5-7 
3482 Katrien Rosiers - Govert Merckx Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 02-02-2019 19:30 terrein 1 3-6,3-6 
5188 Isabel Bovré - Ludo Bovre Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 09-02-2019 18:00 terrein 2 6-3,5-7,4-10 
3906 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 17-02-2019 12:00 terrein 6 2-6,6-4,6-10 
3606 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 17-02-2019 16:30 terrein 6 5-7,2-6 
3701 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 17-03-2019 15:00 terrein 8 4-6,4-6 



Wim Van den Zegel - Nele De Rooster
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3441 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster René Vloeberghs - frie moons za 22-12-2018 16:30 terrein 2 6-1,2-6,10-3 
4331 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 22-12-2018 18:30 terrein 4 4-6,6-3,3-10 
3604 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Wim Van den Zegel - Nele De Rooster zo 23-12-2018 16:30 terrein 3 6-3,3-6,9-11 
3440 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 29-12-2018 17:00 terrein 4 3-6,6-7 
3698 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Wim Van den Zegel - Nele De Rooster zo 30-12-2018 16:30 terrein 1 6-0,7-5 
3437 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster Anita Hens - Cedric Dewitte zo 06-01-2019 12:00 terrein 2 6-4,7-6 
3532 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 12-01-2019 16:30 terrein 3 1-6,1-6 
5185 Isabel Bovré - Ludo Bovre Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 26-01-2019 19:00 terrein 7 6-3,6-0 
3480 Katrien Rosiers - Govert Merckx Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 02-02-2019 17:30 terrein 7 6-0,6-0 
3903 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 23-02-2019 18:00 terrein 1 6-2,5-7,2-10 
3438 Wim Van den Zegel - Nele De Rooster Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 16-03-2019 15:00 terrein 2 6-2,1-6,4-10 
4018 Bart Marin - Ilke Goovaerts Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 23-03-2019 21:00 terrein 3 6-3,6-4 
3942 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Wim Van den Zegel - Nele De Rooster      



Katrien Rosiers - Govert Merckx
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3478 Katrien Rosiers - Govert Merckx Anita Hens - Cedric Dewitte zo 21-10-2018 15:00 terrein 2 4-6,3-6 
3941 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 11-11-2018 19:30 terrein 3 6-4,6-2 
3697 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 02-12-2018 18:00 terrein 2 4-6,6-3,10-8 
3902 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Katrien Rosiers - Govert Merckx za 15-12-2018 17:30 terrein 7 6-4,6-3 
3603 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Katrien Rosiers - Govert Merckx vr 25-01-2019 21:30 terrein 3 6-4,6-2 
3480 Katrien Rosiers - Govert Merckx Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 02-02-2019 17:30 terrein 7 6-0,6-0 
3482 Katrien Rosiers - Govert Merckx Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 02-02-2019 19:30 terrein 1 3-6,3-6 
5183 Isabel Bovré - Ludo Bovre Katrien Rosiers - Govert Merckx za 09-02-2019 15:00 terrein 2 0-6,0-6 
4329 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 10-02-2019 21:00 terrein 1 2-6,1-6 
3483 Katrien Rosiers - Govert Merckx René Vloeberghs - frie moons za 23-02-2019 18:00 terrein 5 6-0,6-1 
3479 Katrien Rosiers - Govert Merckx Diether Raeymaekers - Laura Schiets zo 10-03-2019 21:00 terrein 1 3-6,0-6 
3531 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Katrien Rosiers - Govert Merckx za 23-03-2019 19:30 terrein 2 0-6,3-6 
4016 Bart Marin - Ilke Goovaerts Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 24-03-2019 21:00 terrein 6 6-7,4-6 



Bart Verstraeten - Maries Verstraeten
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3534 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 14-10-2018 16:30 terrein 2 4-6,2-6 
4022 Bart Marin - Ilke Goovaerts Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 10-11-2018 21:00 terrein 1 3-6,2-6 
3907 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 01-12-2018 20:30 terrein 8 7-5,6-1 
3530 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Diether Raeymaekers - Laura Schiets vr 28-12-2018 17:00 terrein 3 4-6,2-6 
3535 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten René Vloeberghs - frie moons za 29-12-2018 17:30 terrein 8 2-6,6-3,9-11 
3532 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 12-01-2019 16:30 terrein 3 1-6,1-6 
3946 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 16-02-2019 20:00 terrein 4 6-1,6-2 
3529 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Anita Hens - Cedric Dewitte vr 22-02-2019 19:30 terrein 9 2-6,0-6 
3702 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 23-02-2019 15:00 terrein 5 6-2,6-0 
4335 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Bart Verstraeten - Maries Verstraeten zo 10-03-2019 18:00 terrein 5  
3607 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Bart Verstraeten - Maries Verstraeten vr 15-03-2019 19:30 terrein 9 7-6,6-4 
5189 Isabel Bovré - Ludo Bovre Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 16-03-2019 16:30 terrein 2 2-6,7-6,10-12 
3531 Bart Verstraeten - Maries Verstraeten Katrien Rosiers - Govert Merckx za 23-03-2019 19:30 terrein 2 0-6,3-6 



Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3904 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts zo 30-09-2018 15:00 terrein 2 4-6,5-7 
3602 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Diether Raeymaekers - Laura Schiets vr 09-11-2018 18:00 terrein 9 1-6,6-7 
3943 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 01-12-2018 16:30 terrein 1 6-3,6-4 
4019 Bart Marin - Ilke Goovaerts Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts zo 09-12-2018 13:30 terrein 4 3-6,3-6 
3604 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Wim Van den Zegel - Nele De Rooster zo 23-12-2018 16:30 terrein 3 6-3,3-6,9-11 
5186 Isabel Bovré - Ludo Bovre Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 12-01-2019 19:00 terrein 7 3-6,4-6 
3603 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Katrien Rosiers - Govert Merckx vr 25-01-2019 21:30 terrein 3 6-4,6-2 
4332 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 09-02-2019 15:00 terrein 3 4-6,0-6 
3606 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 17-02-2019 16:30 terrein 6 5-7,2-6 
3601 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Anita Hens - Cedric Dewitte za 23-02-2019 19:00 terrein 8 6-7,5-7 
3607 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts Bart Verstraeten - Maries Verstraeten vr 15-03-2019 19:30 terrein 9 7-6,6-4 
3699 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 16-03-2019 15:00 terrein 6 7-5,4-6,10-8 
3608 Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts René Vloeberghs - frie moons vr 22-03-2019 19:30 terrein 9 6-3,6-2 



Pieter Ceulemans - Sophie Fierens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4012 Bart Marin - Ilke Goovaerts Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 21-10-2018 18:00 terrein 4 4-6,4-6 
5177 Isabel Bovré - Ludo Bovre Pieter Ceulemans - Sophie Fierens za 17-11-2018 16:00 terrein 7 4-6,4-6 
4324 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 18-11-2018 15:00 terrein 2 5-7,0-6 
3703 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens René Vloeberghs - frie moons zo 18-11-2018 17:00 terrein 5 6-2,6-2 
3697 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 02-12-2018 18:00 terrein 2 4-6,6-3,10-8 
3695 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Anita Hens - Cedric Dewitte zo 16-12-2018 14:00 terrein 5 6-1,6-4 
3698 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Wim Van den Zegel - Nele De Rooster zo 30-12-2018 16:30 terrein 1 6-0,7-5 
3899 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 03-02-2019 12:00 terrein 7 4-6,3-6 
3702 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 23-02-2019 15:00 terrein 5 6-2,6-0 
3937 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 24-02-2019 19:30 terrein 2 2-6,6-7 
3699 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 16-03-2019 15:00 terrein 6 7-5,4-6,10-8 
3701 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 17-03-2019 15:00 terrein 8 4-6,4-6 
3696 Pieter Ceulemans - Sophie Fierens Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 23-03-2019 15:00 terrein 5 6-4,7-5 



Eline Ronsmans - Ken Mampaey
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3904 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts zo 30-09-2018 15:00 terrein 2 4-6,5-7 
3900 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Anita Hens - Cedric Dewitte zo 07-10-2018 13:30 terrein 3 6-0,6-3 
5182 Isabel Bovré - Ludo Bovre Eline Ronsmans - Ken Mampaey za 20-10-2018 18:00 terrein 3 3-6,4-6 
3901 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 24-11-2018 21:00 terrein 1 1-6,1-6 
3907 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 01-12-2018 20:30 terrein 8 7-5,6-1 
3940 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Eline Ronsmans - Ken Mampaey zo 02-12-2018 19:30 terrein 1 4-6,3-6 
4015 Bart Marin - Ilke Goovaerts Eline Ronsmans - Ken Mampaey zo 09-12-2018 19:30 terrein 1 2-6,6-4,6-10 
3902 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Katrien Rosiers - Govert Merckx za 15-12-2018 17:30 terrein 7 6-4,6-3 
4328 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Eline Ronsmans - Ken Mampaey za 26-01-2019 16:00 terrein 8 2-6,2-6 
3908 Eline Ronsmans - Ken Mampaey René Vloeberghs - frie moons za 02-02-2019 18:00 terrein 1 6-3,6-4 
3899 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 03-02-2019 12:00 terrein 7 4-6,3-6 
3906 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 17-02-2019 12:00 terrein 6 2-6,6-4,6-10 
3903 Eline Ronsmans - Ken Mampaey Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 23-02-2019 18:00 terrein 1 6-2,5-7,2-10 



jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5184 Isabel Bovré - Ludo Bovre jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 15-09-2018 16:30 terrein 6 4-6,6-2,7-10 
3939 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 20-10-2018 15:00 terrein 1 1-6,4-6 
3945 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 20-10-2018 19:30 terrein 2 0-6,0-6 
3941 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 11-11-2018 19:30 terrein 3 6-4,6-2 
3943 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 01-12-2018 16:30 terrein 1 6-3,6-4 
3940 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Eline Ronsmans - Ken Mampaey zo 02-12-2018 19:30 terrein 1 4-6,3-6 
3947 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne René Vloeberghs - frie moons za 15-12-2018 17:00 terrein 4 7-5,6-7,10-6 
4017 Bart Marin - Ilke Goovaerts jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 13-01-2019 18:00 terrein 2 5-7,1-6 
3938 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Anita Hens - Cedric Dewitte za 19-01-2019 18:30 terrein 4 3-6,6-3,10-8 
4330 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 03-02-2019 19:30 terrein 3 6-4,1-6,10-7 
3946 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 16-02-2019 20:00 terrein 4 6-1,6-2 
3937 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 24-02-2019 19:30 terrein 2 2-6,6-7 
3942 jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne Wim Van den Zegel - Nele De Rooster      



Bart Marin - Ilke Goovaerts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4012 Bart Marin - Ilke Goovaerts Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 21-10-2018 18:00 terrein 4 4-6,4-6 
4021 Bart Marin - Ilke Goovaerts Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 04-11-2018 15:00 terrein 4 2-6,4-6 
4022 Bart Marin - Ilke Goovaerts Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 10-11-2018 21:00 terrein 1 3-6,2-6 
4019 Bart Marin - Ilke Goovaerts Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts zo 09-12-2018 13:30 terrein 4 3-6,3-6 
4015 Bart Marin - Ilke Goovaerts Eline Ronsmans - Ken Mampaey zo 09-12-2018 19:30 terrein 1 2-6,6-4,6-10 
4017 Bart Marin - Ilke Goovaerts jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 13-01-2019 18:00 terrein 2 5-7,1-6 
4023 Bart Marin - Ilke Goovaerts René Vloeberghs - frie moons vr 25-01-2019 20:00 terrein 3 5-7,6-7 
4326 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Bart Marin - Ilke Goovaerts za 09-02-2019 21:30 terrein 4 6-4,5-7,8-10 
5180 Isabel Bovré - Ludo Bovre Bart Marin - Ilke Goovaerts za 16-02-2019 21:00 terrein 1 0-6,1-6 
4014 Bart Marin - Ilke Goovaerts Diether Raeymaekers - Laura Schiets wo 20-03-2019 22:00 terrein 1 1-6,1-6 
4018 Bart Marin - Ilke Goovaerts Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 23-03-2019 21:00 terrein 3 6-3,6-4 
4016 Bart Marin - Ilke Goovaerts Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 24-03-2019 21:00 terrein 6 6-7,4-6 
4013 Bart Marin - Ilke Goovaerts Anita Hens - Cedric Dewitte      



Lore Crauwels - Stephanie Augustynen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4324 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Pieter Ceulemans - Sophie Fierens zo 18-11-2018 15:00 terrein 2 5-7,0-6 
4331 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 22-12-2018 18:30 terrein 4 4-6,6-3,3-10 
4328 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Eline Ronsmans - Ken Mampaey za 26-01-2019 16:00 terrein 8 2-6,2-6 
4334 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen zo 27-01-2019 12:00 terrein 6 1-6,5-7 
4325 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Anita Hens - Cedric Dewitte zo 03-02-2019 15:00 terrein 2 3-6,2-6 
4330 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne zo 03-02-2019 19:30 terrein 3 6-4,1-6,10-7 
4332 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 09-02-2019 15:00 terrein 3 4-6,0-6 
4326 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Bart Marin - Ilke Goovaerts za 09-02-2019 21:30 terrein 4 6-4,5-7,8-10 
4329 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Katrien Rosiers - Govert Merckx zo 10-02-2019 21:00 terrein 1 2-6,1-6 
4327 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 16-02-2019 22:00 terrein 7 2-6,3-6 
5178 Isabel Bovré - Ludo Bovre Lore Crauwels - Stephanie Augustynen za 23-02-2019 19:30 terrein 5 2-6,6-7 
4336 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen René Vloeberghs - frie moons vr 01-03-2019 21:30 terrein 4 1-6,0-6 
4335 Lore Crauwels - Stephanie Augustynen Bart Verstraeten - Maries Verstraeten zo 10-03-2019 18:00 terrein 5  



Isabel Bovré - Ludo Bovre
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5184 Isabel Bovré - Ludo Bovre jeroen van den Broek - annemieke De Bruyne za 15-09-2018 16:30 terrein 6 4-6,6-2,7-10 
5182 Isabel Bovré - Ludo Bovre Eline Ronsmans - Ken Mampaey za 20-10-2018 18:00 terrein 3 3-6,4-6 
5177 Isabel Bovré - Ludo Bovre Pieter Ceulemans - Sophie Fierens za 17-11-2018 16:00 terrein 7 4-6,4-6 
5181 Isabel Bovré - Ludo Bovre Diether Raeymaekers - Laura Schiets za 12-01-2019 15:00 terrein 6 2-6,2-6 
5186 Isabel Bovré - Ludo Bovre Leen Vanmeerbeeck - Johan Bernaerts za 12-01-2019 19:00 terrein 7 3-6,4-6 
5185 Isabel Bovré - Ludo Bovre Wim Van den Zegel - Nele De Rooster za 26-01-2019 19:00 terrein 7 6-3,6-0 
5183 Isabel Bovré - Ludo Bovre Katrien Rosiers - Govert Merckx za 09-02-2019 15:00 terrein 2 0-6,0-6 
5188 Isabel Bovré - Ludo Bovre Pascal Vermeylen - Lotte Vermeylen za 09-02-2019 18:00 terrein 2 6-3,5-7,4-10 
5180 Isabel Bovré - Ludo Bovre Bart Marin - Ilke Goovaerts za 16-02-2019 21:00 terrein 1 0-6,1-6 
5178 Isabel Bovré - Ludo Bovre Lore Crauwels - Stephanie Augustynen za 23-02-2019 19:30 terrein 5 2-6,6-7 
5189 Isabel Bovré - Ludo Bovre Bart Verstraeten - Maries Verstraeten za 16-03-2019 16:30 terrein 2 2-6,7-6,10-12 
5179 Isabel Bovré - Ludo Bovre Anita Hens - Cedric Dewitte za 16-03-2019 21:00 terrein 2 1-6,0-6 
5190 Isabel Bovré - Ludo Bovre René Vloeberghs - frie moons za 23-03-2019 16:30 terrein 5 7-5,6-3